Changeset: 47755576
Betreft een volledig park, alles binnen het vlak is onderdeel van het park.
Closed by PiGoogolplex
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
"Welkom op OSM”
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden. -
Comment from eggie
Het Wilhelminapark was al goed gemapt. De landuse=grass en forest en daar los overheen Leisure=park (de functie)
Een area yes hoeft daar niet nog eens overheen.
Als je vragen hebt kun je gerust reageren. In het begin volgen we de edits van startende mappers... ook om te helpen. -
Comment from eggie
De area = yes heb ik verwijderd.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |