Changeset: 47819580
Test
Closed by Jorik “GingerLionXx” Seisveld
Discussion
-
Comment from Jorik “GingerLionXx” Seisveld
JOSM test
-
Comment from eggie
Jorik... parallel aan de weg lopen voetpaden worden niet gemapt.
Graag reactie. -
Comment from Commodoortje
Inmiddels heb ik Jorik een PB verzonden met het verzoek om even niet te mappen. Ook heb ik voorgesteld dat ik zijn veroorzaakte beginnersfouten voor hem wil corrigeren.
-
Comment from Commodoortje
inmiddels antwoord van Jorik:
On 2017-04-15 18:03:34 UTC Jorik “GingerLionXx” Seisveld wrote:> Is goed. Sorry voor alles wat ik fout heb gedaan. Ik zal mezelf inlezen in de regels.
>
> Alvast bedankt, -
Comment from Commodoortje
Het is niet erg dat je fouten hebt gemaakt, maar het waren er ineens wel heel veel.
Vandaar dat ik een poging doe om je even te stoppen.
Het was erger dat je niet zou reageren, en verder zou stomen zonder enige basiskennis van OSM. -
Comment from eggie
Misschien is een revert beter, omdat het zo niet meer routeert? Of heb je al zaken verbeterd Commodoortje?
-
Comment from eggie
Langs de Chevalleraustr en de Schurinkstraat lopen geen fietspaden. Die zouden dan weer aan moeten sluiten op de share_lane vanaf de rotonde. Zoals het dus nog te zien is op de OFM van vandaag.
-
Comment from Commodoortje
Eggie, alles reverten zou niet gepast zijn, omdat er ook veel goede edits gedaan zijn.
Inmiddels heb ik geheel Ommen geheel met de JOSM validator doorgespit en de BGT als hulpmiddel gebruikt om zaken te checken.
Hier zou je kunnen zien wat ik inmiddels heb hersteld.
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=47823312
Het zijn niet allen fouten die veroorzaakt waren door Jorik. Maar wel veel, omdat ik in eerste instantie alle door Jorik aangebrachte nodes/ways heb gefilterd en daar de validator overheen heb gehaald. Later heb ik nog wat foutjes extra hersteld. Ik zag dat ook ik dubbele gebouwen had veroorzaakt met een BAG import. -
Comment from Commodoortje
Advies aan Jorik, hou je edits klein, dan voorkom je dat je het niet kunt overzien waar je mee bezig bent.
Hopelijk gaat het je wat beter af met JOSM.
Hier zit namelijk een validator checker in voordat je upload.
Je zult de foutjes dan eerst zelf moeten oplossen voordat je de werkelijke upload laat plaatsvinden.
.
Mocht je vragen hebben stel ze dan op het forum.
We zien graag dat een serieuze mapper zich voorsteld in het daarvoor bestemde topic.
https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12 -
Comment from Commodoortje
De troittoirs langs de wegen heb ik niet allemaal verwijderd.
Hier kun je zien welke sneltoetsen JOSM kent.
http://wiki.openstreetmap.org/w/images/9/99/JOSM_Keyboard_shortcuts_cheat_sheet.png
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |