Loading...
Changeset: 47856761
In Doetinchem bij kp 90 doorgeknipte routes weer rond gemaakt
Closed by dvdhoven
Tags
created_by | JOSM/1.5 (11826 en) |
---|---|
source | interpolation |
Discussion
-
Comment from Wimmel
Ik had die routes doorgeknipt omdat het bijvoorbeeld niet mogelijk is om (op die manier) vanuit kp42 naar kp91 te gaan. Ik heb vandaag de situatie ter plekke nogmaals gecontroleerd, en de route wordt wel degelijk op die manier aangegeven. Dus een goede oplossing is er niet. Als fietser moet je doorrijden en dan omkeren of de voetgangersoversteekplaats gebruiken. Maar dat zal een fietser ter plekke dan maar moeten ontdekken.
Relations (2)
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |