Changeset: 47866777
Fietspad toegevoegd
Closed by abeltasman1957
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
"Welkom op OSM”
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden. -
Comment from eggie
Je kunt beter niet beginnen met access=no
al die ...=yes kunnen er dan ook af.
Op een fietspad mag een fietser en voetganger altijd. -
Comment from eggie
PB gestuurd
-
Comment from eggie
In ieder geval serieus begonnen. Het is een G11 fietspad. Al die access tags graag er afhalen.
Met BTM kun je fietspaden controleren op access fouten.
http://mijndev.openstreetmap.nl/~ligfietser/fiets/index.html?map=bugs&zoom=17&lat=51.77644&lon=5.5109&layers=B000000TTTTTTTTTT
Het fietspad geeft dus een foutmelding. -
Comment from abeltasman1957
newby dat merk je wel....
begrijp ik je goed dat ik access=no moet zetten en de andere eigenschappen van het fietspad dan ook? -
Comment from eggie
Nee juist niet.
-
Comment from eggie
Zo min mogelijk access-tags.
Kijk even naar zo'n voorbeeld in de buurt van een fietspad bij de Rotonde.
highway=cycleway
surface=paving_stonesverder niets
of asphalt, fine_gravel, unpaved, shells, compacted ..allemaal moeglijk heden.That's all...
Dan zetten sommige pappers ook nog het verkeersbord G11 erbij. Soms op de weg soms als apart bod. -
Comment from eggie
apart bord bedoel ik.
-
Comment from eggie
traffic_sign=NL:G11
-
Comment from eggie
oneway=no doe ik alleen op een rotonde als je de andere op mag fietsen. Verder doet die tag niets.
Bij twijfelsituaties kun je een note plaatsen note=oneway is no.. Anders gaan andere mappers er eenrichting van maken. -
Comment from eggie
Bij G12a zet je alleen moped=designated erbij
Bij G13 zet je mofa=noWaarom niets over die brommer bij G11?... Omdat brommers, auto's e.d. er toch niet mogen komen.
-
Comment from eggie
En beginner zijn we allemaal geweest.. en mijn hersenen gaan sneller dan mijn typkunst zie ik :)
-
Comment from eggie
Marc Zoutendijk is de lokale mapper bij jou in de buurt. Je vindt hem ook op het forum.
-
Comment from eggie
Je fietspad aangepast. Gewoon simpel houden. Niemand die hier denkt dat het eenrichting zou kunnen zijn. Je kunt het vervolg van de Litherweg naar Terloo er zo opzetten.
Ways (3)
Nodes (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |