Changeset: 47997573
Juiste nummering
Closed by Pim De Groot
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from Commodoortje
Welkom op OSM.
.
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSM
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Map_FeaturesMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om een reactie te geven.
-
Comment from Commodoortje
Je bedoeling is goed, je ziet op de kaart niet alle nummers. Maar ze zijn er wel zoek maar eens op een huisnummer in het zoekvenster.
Daarom heb ik je changeset(s) teruggedraaid. -
Comment from Lucdegroot
De nummers zijn echt verkeerd ... Ik (Luc de Groot, vader van Pim) woon hier op nummer 60 in het meest rechtse appartement. De huisnummers in dit gebouw lopen van 60 t/m 68. Nummer 36 hoort daar dus zeker niet te staan. Van de zes appartementsgebouwen kloppen veel nummers niet; die wilde mijn zoon verbeteren.
-
Comment from Commodoortje
Ik geloof je, de info die in OSM stond is vanuit de BAG (Basisadministratie Adressen en Gebouwen) geïmporteerd. Dit betekend dat de gemeente foute informatie in haar database heeft staan.
Zou u of uw zoon een terugmelding willen maken? Dan wordt dit door de gemeente medewerker opgepakt en ( ook) gecorrigeerd in het bronbestand.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#/?searchQuery=3261CG&resultOffset=0&detailsObjectId=0584010001296763&geometry.x=88838.753&geometry.y=426406.6&zoomlevel=6&objectId=0584200001307832
In onderstaand plaatje zie je waar je de terugmelding kunt maken (het potloodje)
https://www.dropbox.com/s/p3noxrvsfwhd6jt/2017-04-26_16-09-10.jpg?raw=1Wel wil ik nog zeggen dat in elk van deze gebouwen 6 verschillende adressen vermeld staan. In het rechtse gebouw zie je 36 staan, maar in OSM staat 6 nummers te weten: 32; 34; 36; 38; 40 en 42
In al die andere complexen is dat ook zo maar dan met andere nummers natuurlijk. Ik heb de adresnodes inmiddels iets verder uit elkaar gezet
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=48164843
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |