Changeset: 48097060
Stoep
Closed by Bryan3267
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
"Welkom op OSM”
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden. -
Comment from eggie
parallel stoepen worden niet gemapt behalve als er een stuk groen tussen ligt. Je kunt ook niet van "je paden" af, want er is geen verbinding met de rijbaan.
Graag reactie. -
Comment from eggie
Je edits heb ik aangepast. Wat was je motief om een park in de straat te mappen? Graag reactie...
-
Comment from eggie
Je maakt van building nr 21 een pedestrian area. Dat gebied zit nergens aan vast. Wanneer het gebouw gesloopt is kan het beter helemaal weg. Nu hebben we een area met de gegevens van een gebouw. Ik kijk even op een recente luchtfoto en verander het terug of haal het weg.
-
Comment from eggie
Ik heb het gebouw teruggezet. Je kunt het helemaal weghalen als het gesloopt is icl. de adresnode. Area = pedestrian is hier niet de goede vervanging voor.
Zal no even in de BAG viewer kijken van het kadaster. Klopt die niet dan terugmelding doen bij het kadaster. -
Comment from eggie
Volgens het kadaster is het pand in gebruik. Mijn ervaring met het kadaster in de Hoekse Waard is dat ze de zaken niet goed bijhouden. Je kunt een terugmelding doen als het gesloopt is.
Je ziet OSM is een serieuze zaak.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=goudswaard&resultOffset=0&objectId=0588100001019132&geometry.x=78464.8734646&geometry.y=423347.7033739&zoomlevel=6&detailsObjectId=0588010001121518 -
Comment from Bryan3267
Daar bij 21 loopt een slopje/poort/brandpad. Geen gras tussen. Dus die moet dus weg dan? En het parkje is een grasveld met een paar bomen dus benoemde het zo maar hou het dan maar grasland? Ik wil het ook serieus doen maar sla wel de plank mis verneem ik.
-
Comment from eggie
Ja misgeslagen, maar dat nemen we je niet kwalijk. In het begin is alles ondoorzichtig. We maken afspraken in de wiki. Zie info in je welkomstbericht.
parke zijn grote gebieden met een naam. Stukjes groen is landuse grass of village_green. Zulke afspraken staan in de wiki. Als 21 weg is dus gewoon weghalen, maar geen pedestrian neerzetten. Dat is voor winkelgebieden. Evt een paadje als het er is.
Je bent welkom op het forum.. Daar zit de knowhow. Je kunt je evt,. voorstellen onder het draadje Welkom.
OSM is een samenwerkingsproject.. https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
Inlog is het zelfde als je account.
Ways (2)
Nodes (8)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |