Changeset: 48106516
The park island was not good on the map. on Google maps the islands are visable
Closed by Michel Spruit
Tags
build | 2.5-7-gbd74430 |
---|---|
created_by | Potlatch 2 |
version | 2.5 |
Discussion
-
Comment from eggie
"Welkom op OSM”
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://www.openstreetmap.org/help
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden. -
Comment from eggie
Michel. ..Een park ligt helemaal los over de landuse heen zonder ergens aan te plakken. Leisure= park is een soort transparant. Eerst hoort de landuse ingetekend te worden.. bos, gras, scrub e.d Vervolgens bij een echt park met naam gaat Leisure park erover. ook over het water.
Leisure is de functie wat je er doet.. landuse is wat je ziet. Ik zie ook bomen in het water nu. -
Comment from eggie
Zomaar een eiland tekenen in water heeft geen zin. Zoiets moet in een zgn multipolygoon -relatie liggen. Je zal er niets van op de kaart zien. Water en alnd moeten dus gescheiden worden en dat kan alleen maar met zo'n MP.
Zal wel even kijken .. wanneer je vragen hebt stel ze gerust.
In het begin volgen we startende mappers .. ook om te helpen. -
Comment from eggie
Het boseiland zal nu gaan renderen want het staat in een multipolygoon relatie met het water. (water is outer en het eiland is inner) Met editor potlatch2 is dit erg lastig te doen. Het kan wel. Het stadsgroen "moet" je niet als park taggen, maar als grass of evt. landuse=village_green. Dat gebruiken we voor gemeentegroen.
Niet elk stukje groen is een park. Hier van dit water zou ik dus ook geen park meer maken.
Er is de laatste tijd veel schade ontstaan door al die parken. (Pokemonedits) -
Comment from eggie
Rendering duurt even..
-
Comment from eggie
Het paadje in het groen bij de Suurhoflaan zat niet vast aan de omliggende wegen.Wel aan het "park". Nu wel aan de weg.
-
Comment from eggie
In de plantage en het Julianapark heeft ook iemand de landuse grass e.d. gewist. Mooie klus om dat weer terug te brengen.
-
Comment from Michel Spruit
Dank je voor de feedback eggie. Ik zal de documentatie eerst eens doornemen.
-
Comment from eggie
Michel kijk ook op het forum van OSM.
Daar zit de knowhow.. Zelfde inlog.. Je kunt je evt, voorstellen onder het draadje Welkom.
https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
Ways (8)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |