Changeset: 48206860
Zorgen dat fietspaden 2-richting zijn
Closed by Chris Boersma
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from HenkL
Normaal gesproken hoef je enkel oneway=yes te vermelden bij eenrichtingverkeer, anders is het altijd automatisch tweerichtingen. Oneway=no is dus meestal overbodig.
Toch wordt het bij fietspaden soms wel toegevoegd om aan te geven dat er niet per ongeluk iets vergeten is, met name bij fietspaden die parallel lopen aan een rijweg.
Langs de Oppenhuizerweg (ZZO-deel, bij rotonde) liggen aan weerszijden fietspaden. Meestal zouden dat beide eenrichtingverkeer zijn. In dit geval niet. Dan kan het geen kwaad expliciet te vermelden: oneway=no. -
Comment from eggie
Je kunt het ook op een note zetten.. note= oneway no
-
Comment from eggie
"Welkom op OSM”
Lees hier hoe je OSM het beste kunt gebruiken en hoe je kunt bijdragen aan een betere kaart:
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSM
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Kaarteigenschappen
http://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
http://www.openstreetmap.org/helpMocht je vragen hebben, kun je altijd contact met me opnemen, ik (en medemappers zijn/) ben bereid om je te helpen.
Klik op de link om te antwoorden.Met vriendelijke groet,
Eggie
Ways (11)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |