Changeset: 48224411
Deze paaltjes staat er wel maar niet op de kaart zichtbaar voor de zekerheid ben ik toch maar door die weg/straat gefietst en ja hoor er stonden 2 paaltjes dus, Die plaats ik
Closed by Chiem
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Chiem communiceert middels PB's
Het gaat dus goed nu.
Hij fiets overal langs. -
Comment from HenkL
Barrier staat daar omdat meest oostelijk deel Maliebaan een bromfietspad is.
-
Comment from HenkL
Stuk weg gewijzigd in (brom)fietspad, barrier nu op weg ipv ernaast, bruggetje toegevoegd (wijzigingenset 48227590).
-
Comment from Allroads
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=631139#p631139
gebruik luchtfoto 2016
aan de kleuring kan je vaak zien of de bankjes op de goede plaats staan.
In dat park staan ze niet goed.
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |