Changeset: 48350531
added playground, bridge max weight, improve road alignments
Closed by Jimiiee
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | en-US |
Discussion
-
Comment from Jimiiee
Ik heb iets fout geaan,de pedestrian street bestond niet meer en die heb ik verwijderd. Maar die zat vast aan een relation die de ondergrondse trein tunnels tekent. Dat is niet goed. Deze changeset moet terug gedraait worden.
-
Comment from eggie
Ik kijk eerst even
-
Comment from eggie
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=48350531
Dit is de geschiedenis van de changeset -
Comment from eggie
Er is volgens mij niets weg. 'k Heb dus niet de changeset "reverted".
'k Zal deze changeset doorsturen aan JJJ Wegdam. Die gaat over de rails. Dan laat ik hem even kijken. -
Comment from eggie
Bij het stokviswater is de MP onderbroken waardoor het wandelgebied niet meer rendert. Even verder kijken.
-
Comment from eggie
Ik draai de changeset terug.
-
Comment from eggie
Niet gedaan.. krijg te veel conflicten.
-
Comment from eggie
Zal even kijken of ik die relatie van dat wandelgebied zo kan herstellen.
-
Comment from eggie
Mp boven spoor Binnenrotte weer provisorisch hersteld. Wandelpad iets opgeschoven Als het goed is rendert er dadelijk weer een wandelgebied over het marktgedeelte net als bij Blaak . Dan lijkt het spoor te verdwijnen, maar dat is natuurlijk niet zo. Even afwachten...
-
Comment from JJJWegdam
Zojuist even naar gekeken, maar m'n eerste indruk is dat er niks aan het spoor veranderd is. Ik wacht even tot het allemaal op OpenRailwayMap gerenderd is (gebeurt rond middernacht) en kijk dan ook daar nog even. Mocht daar iets mis zijn dan laat ik het wel weten. Bedankt voor de heads-up!
-
Comment from Jimiiee
Oh ok, dus ik had de markt verwijderd en daardoor verdween of kwamen te tunnels tevoorschijn. Ik zag grote veranderingen aan het spoor en dacht dat ik die verwijderd had. Bedankt.
-
Comment from eggie
Precies :) Naar die relatie zou nog eens gekeken kunnen worden, maar gesloten is die nu weer wel.
-
Comment from Jimiiee
Ook Binnenrotte is daar ook niet meer waar ik de relation had verwijderd, het is water met een brug en gras geworden. Markt stopt bij straat Meent, voor het parkeerplaats Meent
-
Comment from eggie
Klopt... Die mp relatie heb ik gewoon doorverbonden met een uitstapje naar de brug toe zodat het water rendert. Dat gedeelte van de mp boven de Rotte zou eigenlijk weg moeten.
Op de OFM rendert de parkeerplaats Meent wel op de mapnik niet. Zou dus als inner in de mp moeten net als het grasveld. Zal zo nog eens kijken.
Het water heb ik aangepast aan de kadaster pdok 2016 . Dat klopt nu.
Het is niet eenvoudig aan te passen, want die relatie zit in de wegen. -
Comment from eggie
Als het goed is moet dat gras en parkeerplaats meent gaan renderen. Zit nu in relatie als inner
-
Comment from eggie
yep
-
Comment from Jimiiee
ok bedankt!
Ways (21-35 of 35)
- 1
- 2
- Opperthof (474271948), v2
- 255342574, v2
- Opperthof (474271947), v2
- 255342399, v2
- Stokvisbrug (292763620), v3
- Venetie Passage (292763630), v2
- Stokviswater (137468203), v5
- Stokviswater (137468212), v5
- Binnenrotte (7523130), v5
- Lombardkade (7522972), v4
- Binnenrotte (134951120), v2
- 7522977, v4
- Sint-Jacobsplaats (449433221), v2
- 382875786, v3
- 122964107, v4
Relations (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |