Changeset: 48411773
natuurtuin wanderoute
Closed by WWillow
Tags
created_by | iD 2.1.3 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/id |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Je kunt beter niet beginnen op een path met access=no. foot=yes is default.
Wanneer het als vlak gaat renderen zal het waarschijnlijk niet kloppen. Je moet dan het path op twee plaatsen even splitsen. -
Comment from Commodoortje
Wees even voorzichtig met het aanbrengen van nieuwe edits.
Mocht je op deze manier doorgaan zal er overwogen worden een (tijdelijke) stop op je account te plaatsen.
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Data_working_group
.
Probeer eerst wat simpele zaken zoals bankjes.
De wegen die je hebt aangebracht in dit parkje waren uit 1 way getrokken, dit geeft problemen. Heb respect voor hetgeen al binnen OSM staat. Voer veranderingen door als je weet hoe OSM werkt.
Het wordt je zeker niet kwalijk genomen. OpenStreetMap heeft een leercurve en het is een samenwerkingsproject. We moeten samenwerken om de beste kaart te maken.
Ways (1)
Nodes (7)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |