Changeset: 48504118
omezeni vjezdu, jedna cesta
Closed by Jencek
Tags
created_by | JOSM/1.5 (12039 cs) |
---|---|
source | survey |
Discussion
-
Comment from MiroJanosik
Ahoj, co myslis tym tagom "noexit" na ceste https://www.openstreetmap.org/way/108675313 ? Myslim ze toto oznacenie je nejasne, kedze aj cesta pokracuje na oboch koncoch.
-
Comment from Jencek
http://www.openstreetmap.org/node/475548719
nekde u tohoto uzlu je značka slepá ulice, dle wikiny je tento tag špatný tak jsem ho dal pryč
-
Comment from MiroJanosik
Ano, v tom pripade by tam noexit nemal byt.
S tou znackou "slepa ulice" je to komplikovanejsie, ale podla http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:traffic_sign myslim ze by si to mohol otagovat takto na tej node: traffic_sign:forward=CZ:IP10a (alebo :backward, podla smeru tej cesty)
-
Comment from MiroJanosik
Ale pochybujem ze to nejaky renderer zobrazi alebo pouzije pri routovani...
Ways (3)
Nodes (9)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |