Loading...
Changeset: 48790907
added building = hospital
Closed by HugoFlr
Tags
created_by | iD 2.2.1 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from HenkL
Welkom per PB gestuurd.
-
Comment from HenkL
Waarom heb je area=yes toegevoegd aan het gebouw? Graag uitleg.
-
Comment from HugoFlr
Hoi Henk, dank voor je email.
Dan denk ik dat er iets niet goed is gegaan aangezien ik dacht building=hospital in te stellen, dat leek te ontbreken. -
Comment from HenkL
building=hospital staat er volgens mij al wel op
-
Comment from Commodoortje
Het gebouw is opgenomen in een relatie. De tags van het pand staan op deze relatie (zoals het hoort) en niet op de outer way
building=hospital
https://www.openstreetmap.org/relation/3684265
Relations (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |