Changeset: 48844142
perfectioneren
Closed by Gijs Boetje
Tags
created_by | iD 2.2.1 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from HenkL
Opnieuw welkom gestuurd per PB.
-
Comment from HenkL
Huisnummers stonden al op adresnode, nu wordt het dubbelop.
Door mij weer verwijderd van de panden. -
Comment from eggie
Ik heb Gijs een PB gestuurd dat er opmerkingen staan op de echangesets. Dit om te reageren.
-
Comment from Gijs Boetje
Eggie, HenkL, bij het aanpassen van de vorm van de woning, zag ik in het gegevensveld geen adresgegevens staan. Derhalve dit aangevuld. Kennelijk zat het er dus wel in, maar mij nog onbekend waarom op dat moment niet zichtbaar. Zal dr op letten. Thnx
-
Comment from eggie
Gijs,
Op een gebouw is niet "fout', maar die adresgegevens zetten wij in Nederland op de adresnode. Dat komt door de import via de BAG. De adresgegevens op een gebouw laten we dus gewoon weg.
Dat hebben we zo afgesproken. Ze staan op die aparte node. Ik denk dat editor iD ook niet zo duidelijk is. De meeste doorgewinterde mappers werken met JOSM vanwege de vele mogelijkheden. Je zou het kunnen overwegen voordat je aan iD gewend raakt.
editor josm stap voor stap
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=53710In het begin weer even lastig.. na een week wil je niet anders meer.
Kijk ook eens op het forum van OSM.. Jd kunt je voorstellen onder het draadje welkom.
https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
Succes..
Ways (2)
Nodes (8)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |