Changeset: 48945828
https://www.geldermalsen.nl/bis/Raadscommissies/Commissie_Grondgebied/Commissievergadering_Grondgebied_2017/Commissie_Grondgebied_06_06_2017/Agenda_Grondgebied_06_06_2017 en persoonlijke waarnemingen
Closed by 001100 N278
Tags
created_by | iD 2.2.1 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from Allroads
De link naar, klopt niet, het is een verwijzing naar een vergaderagenda, die op dit moment plaatsing, nog moet plaats vinden. Besluiten moeten nog genomen worden.
Geen directe link welke data wordt gebruikt, dit is lastig voor ons om te bepalen of de edit correct is. Ik verzoek je dan om een zo direct mogelijke link te plaatsen.
En dan.
We zetten pas iets op de kaart, als de schop de grond in gaat.Mijn indruk is dat je hier te snel bent.
Ik vergelijk het met Ruimelkijke Plannen laag.
Daar heeft een gedeelte van het gebied nog geen andere bestemming gekregen.
https://www.openstreetmap.org/way/495677132
Plannen, kunnen nog jaren duren voordat het geheel uitgevoerd gaat worden.
Moet we zaken terugdraaien?
Een revert doen? -
Comment from jaap de vries
Doe maar Allroads, mapper zegt in een pbtje dat ie fouten repareert volgens gemeentelijke informatie en persoonlijke waarnemingen. Maar zegt niet wat en hoe die aan informatie komt, daardoor maakt hij juist fouten al dan niet bedoeld.
Niet alle wegen in de plantage zijn al bekend die nu onder de Bentickshof weergegeven zijn.
Weg: 475128408
Deze wijzigingen zijn aangebracht aan de hand van gemeentelijke informatie3 maanden geleden bewerkt door 001100 N278
Versie #2 ยท Wijzigingenset #46189125Het kan nog jaren duren voordat dit nieuwbouwterrein af is verwachting is 2025.
M.i. alles reverten wat hij heeft toegevoegd in Geldermalsen -
Comment from jaap de vries
Hij heeft weer straten toegevoegd ondanks de revert. Dit gaat niet goed zo, dwg is ook ingelicht.
-
Comment from Allroads
Ik had nog geen revert toegepast!
Wachtte zijn reactie af. Hier op de changeset.
Als ik een vraag stel geef ik wel de mogelijkheid om terug te reageren.
Maar dat blijft uit.
Ook op eerdere vraag over gehucht is niet gereageerd. Dan ben ik geneigd sneller in actie te komen.Was er wel een revert?
Dat moet ik nog onderzoeken.
Hier geen melding van een revert en changeset.Het is niet alleen de straten, maar ook het hele gebied als bouwgebied aangeven, waar op plaatsen nog jaren Landbouw plaats vindt. Wat dan niet met de werkelijkheid overeen komt.
Dus al die Landbouw objecten moeten ook nog terug. -
Comment from Commodoortje
Ik heb inmiddels gecontroleerd of er van een revert sprake is geweest. Antwoord: Nee
Het lijkt me in dit geval niet noodzakelijk om te reverten.
Globaal heb ik de changeset gecontroleerd.
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=48945828
Het lijkt me dat het een legitieme changeset is met veel verbeteringen.
Ja, het lijkt me dat er nog meer verbeterd kan worden.
Maar om nu met dwg te dreigen en evt te reverten gaat mij persoonlijk wat te ver.
Wel vind ik dat communicatie moet bestaan met 001100 N278
Ik nodig 001100 N278 dan ook uit om evt in PB te communiceren. -
Comment from Commodoortje
001100 N278 je hebt barriers aangebracht.
Kun je deze meer specifieren, en vastzetten aan de wegen?
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Key:barrier
http://www.openstreetmap.org/way/4483635327
http://www.openstreetmap.org/way/4484148007
http://www.openstreetmap.org/way/4484148009
http://www.openstreetmap.org/way/4484148010 -
Comment from Commodoortje
Je veroorzaakt "crossing ways"
Hier dien je een verbindingsnode toe te voegen.
Kruising tussen onderstaande wegen.
http://www.openstreetmap.org/way/466403425
http://www.openstreetmap.org/way/288221656 -
Comment from Allroads
Zoals ik het zie, heeft jaap de vries handmatig zaken terug gedraaid zonder revert toe te passen. Revert was beter geweest.
Ik was net aan het kijken, hoe ver er gerevert moet worden om de Landbouw weer zichtbaar te maken.
Ik vindt een revert wel degelijk op zijn plaats.Want "in ontwerp" hoort niet op de OSM kaart.
-
Comment from Commodoortje
Hier breng je een serviceweg aan die door het pand loopt. Bij een tankstation is meestal een overkapping, deze is was hier nog niet aangebracht. Er is een speciale manier om dit aan te brengen.
Dit filmpje laat zien hoe.
https://youtu.be/WznzK0kRJy4 -
Comment from Commodoortje
Bovenstaande gaat over deze highway
http://www.openstreetmap.org/way/447014190 -
Comment from Allroads
Commondoortje, je maakt opmerkingen over wegen die niet binnen deze changeset vallen.
-
Comment from Commodoortje
@Allroads, kun je iets aangeven wat niet de werkelijkheid is?
Ik heb globaal gekeken en kom tot de conclusie dat Kadaster Luchtfoto 2016 redelijk overeenkomt.
Misschien zie je meer dan ik? -
Comment from Allroads
De Landbouwvlakken staan nu niet op de kaart.
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=48945828
en ook ligt er over dat gebied een landuse=construction, wat niet het geval is. -
Comment from Allroads
De heb ik gereverd, zodat de Landbouwgronden weer zichtbaar kunnen zijn.
http://www.openstreetmap.org/changeset/49220995 -
Comment from Commodoortje
Nu zie ik wat je bedoeld. Hier heb je natuurlijk helemaal gelijk in.
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=49220995
- 495677104, v1
- 495677106, v1
- 495677108, v1
- 495677113, v1
- 495677115, v1
- 495677117, v1
- Oosterhof (495677120), v1
- 495677121, v1
- 495677123, v1
- 495677125, v1
- 495677127, v1
- 495677129, v1
- 495677130, v1
- 495677132, v1
- 231457552, v4
- Bentickshof (374464701), v3
- Bentickshof (288221633), v5
- 288221669, v3
- 189870490, v2
- 191082556, v3
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |