Changeset: 48983741
dodanie miejscowości
Closed by RitterR
Tags
created_by | JOSM/1.5 (12039 pl) |
---|
Discussion
-
Comment from Zbigniew_Cz
A co to za jakieś tworzenie fikcji z tymi Kończycami? ;-) Tu chyba nie ma żadnego przysiółka Kończyce, to po prostu część większej miejscowości Kończyce, która ma już swój węzeł... Przesunąłem go 50 metrów na wschód, teraz powinno być dobrze na "mrówkach".
-
Comment from RitterR
No tak, nie wiem dlaczego nie zauważyłem węzła z nazwą miejscowości.
-
Comment from Zbigniew_Cz
Teraz jeszcze popatrzyłem i tak właściwie problem był gdzie indziej - ktoś namieszał w tym adresie i to on się na mrówkach zaznaczał z tego powodu: http://osm.mapki.com/history/node.php?id=4818817356
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |