Changeset: 49075599
Prawidłowa forma tych obszarów zielonych w oparciu o wiedzę lokalną.
Closed by Nusretin
Tags
created_by | iD 2.2.1 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | Geoportal.gov.pl (Orthophotomap) |
locale | pl |
Discussion
-
Comment from RicoElectrico
Cześć, jesteś pewien że to park (tak jak oznaczyłeś), a nie las? Ja tego nie kupuję, patrzę sobie na rzeźbę terenu ze skanów lidarowych ISOK i widzę tam tylko wąwozy z krętą ścieżką pośrodku.
-
Comment from Nusretin
Tak, jestem pewien. Wąwóz przebiega przez środek tego obszaru. Pozostała część jest wypłaszczenona z niewielkim zalesieniem i mnóstwem wydeptanych ścieżek.
-
Comment from RicoElectrico
A to też jest park? http://www.openstreetmap.org/way/496699524
-
Comment from Zbigniew_Cz
@Nusretin: Weź nie wciskaj proszę ściemy, że to jest jakiś park, ok? Dzięki.
Ways (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |