Loading...
Changeset: 49723293
Park toegevoegd
Closed by Reynoldh
Tags
created_by | iD 2.2.2 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from HenkL
Welkom per PB gestuurd.
-
Comment from HenkL
Een Ben Liesepark staat niet bekend in Haarlem, enkel het Ben Liesepad.
Het zou wel zinvol zijn dat voetpad in te tekenen.
Een park is een (uitgestrekt) terrein, omvattende stukken grasveld, bos en bosschages, vijvers, paden etc. Het is een soort deken over al het andere heen. Van 'al het andere' staat hier nu helemaal niets op de kaart.
Derhalve heb ik deze wijziging ongedaan gemaakt.
Ways (1)
Nodes (3)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |