Changeset: 49808271
Edit of nieuwe steeg surrounding
Closed by Gebsss
Tags
created_by | iD 2.2.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Dag Gebsss, Het is een ramp voor de volgende editor om zaken te verbeteren wanneer je landuse gaat plakken aan wegen. Dan krijg je bij verschuivingen vanzelf fouten. Ook als en weg een andere weg kruist zul je een verbindingsnode moeten maken. Ik maak de landuse even los van de wegen. De verbindingsnode ontbreekt op het stukje Nieuwe Steeg met dat voetpad.
-
Comment from eggie
In het begin volgen wij de edits van startende mappers. ...ook om te helpen.
Graag reactie zodat wij zien dat zaken die wij aandragen overkomen. -
Comment from eggie
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=49808271
De node heb ik al aangebracht. Vlakken voor voetgangers worden meestal met pedestrian getagd.
Wanneer je vragen hebt stel ze gerust. -
Comment from eggie
De landuse grass aan de Meerenburg heb ik ook losgekoppeld van de wegen.
Graag reactie... -
Comment from Gebsss
Bedankt voor je opmerkingen eggie. Het niet koppelen van landuse aan wegen snap ik. Ik zal er in het vervolg rekening mee houden. Ik neem aan dat je wel landuses aan elkaar mag koppelen. Kan ik ergens meer informatie vinden over wat wel en niet aan elkaar mag worden gekoppeld ?
-
Comment from eggie
Veel info vind je op het forum. https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
Voorstellen kun je jezelf evt. onder het draadje welkom.
De landuse is import van uit het kadaster. Wanneer iets is veranderd kun je het aanpassen. Tussen bospercelen ligt vaak ruimte soms zijn het paden... soms niet meer. Ik ben geen voorstander van het plakken van de 3dshapes. De historie van de kavels gaat zo verloren.
Zelfgetekende landuse kun je aan elkaar plakken. forest, grass...en natural=water e.d.
Wat altijd helemaal los ligt zijn landuse=residential, Industrial, leisure=park Dat zijn allemaal losse overkoepelingen.
Vanuit de import in 2007 van AND .. de basis van het wegennet liggen de wegen nog altijd niet op de landuse.
Het grass ligt aan weerszijde. Nieuwe wegen worden soms over de landuse heengelegd. Dat mag.
Bij twijfel gewoon vragen. -
Comment from eggie
Tip: uiterste voorzichtigheid bij edits langs de Waal. Dat zijn allemaal multipolygonen. Wanneer je die onderbreekt staat de rivier leeg.
ook water tekenen is een verhaal apart en niet direct voor starters.
Mapse.. en gewoon vragen stellen.. ook op het forum. -
Comment from eggie
Langs dat stukje Waaldijk ten zuidwesten van Herwijnen ontbreekt bv de landuse=residential. Die zou je de Waaldijk volgend helemaal los overheen kunnen aanbrengen.
Ways (13)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |