Loading...
Changeset: 49945122
Dopasowanie położenia budynków do zdjęcia lotniczego/satelitarnego.
Closed by krzysztofb88
Tags
created_by | iD 2.2.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | Geoportal.gov.pl (Orthophotomap) |
locale | pl |
Discussion
-
Comment from RicoElectrico
Cześć, prostokątne budynki wypadałoby prostować, jest od tego opcja w menu pod obiektem - albo prościej klawiszem S.
Możesz też powiedzieć co jest z budynkami 107-113, 103-97 i 81-87? One też chyba wymagają poprawy położenia.
-
Comment from krzysztofb88
Cześć, poprawiłem kształt budynków oraz przesunąłem kolejne. Jak będę miał więcej czasu to postaram się dokończyć resztę widocznego osiedla.
Nodes (1-20 of 28)
- 1
- 2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |