Loading...
Changeset: 50018576
dodane brakujące drogi/trasy piesze według mapy tras znajdującej się przy parkingu. Położenie dróg nie jest dokładne, bo nie dysponuję śladem GPS
Closed by friendofkocio
Tags
created_by | iD 2.2.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | Geoportal.gov.pl (Orthophotomap) |
locale | pl |
Discussion
-
Comment from RicoElectrico
A mógłbyś zebrać ślad? Wydaje mi się, że przynajmniej część tych dróg jest tak niskiej jakości, że nie powinny być w tym stanie dodane.
Chciałem coś poprawić w JOSM-ie z podkładu skanów laserowych ISOK, ale nie za bardzo się da, bo w wielu miejscach ślad się urywa lub jest ledwie widoczny: http://i.imgur.com/8ld7dBb.jpg
Ways (7)
Nodes (7)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |