Changeset: 50479664
aanpassingen bij RSZK baldel
Closed by Jvitegem
Tags
created_by | iD 2.3.1 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Probeer concreet te noteren wat je doet.
Dit is veel te algemeen..
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=50479664
Ik heb even een verbindingsnode van de fietsoversteek met het fietspad hersteld. Het zou anders niet meer routeren.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.36307/5.21809
Wat is altijd doe is zo'n node beetpakken en even bewegen. Dan zie je vanzelf of de boel goed vastzit. Op het oog lijkt veel goed. -
Comment from eggie
Probeer ook plakken van de landuse te voorkomen. Dat bos zit geplakt aan de landuse residential. Denk dat dat al het geval was. Die laatste hoort helemaal los te liggen. De parkeerplaatsen zou je weer wel netjes kunne aansluiten op de landuse.
Werk genoeg hier in het mooie Bladel. -
Comment from eggie
Herstel.. 'k Zie nu dat het gras en bos is dat aan elkaar zit en dat ik hier zelf nog in 2012 aan ge-edit heb.
-
Comment from eggie
Het zijn 3dshapes uit lang vervlogen tijden. Ik pas even wat aan want al dat gras loopt over de bebouwing. Dan kun je het zelf afmaken.
Wanneer je vragen hebt stel ze gerust. -
Comment from eggie
Lukte even niet omdat jij bezig was. Advies.. De hele grasvlakte weg en opnieuw intekenen over de aparte stukken gras heen.
-
Comment from Jvitegem
Ik wilde je net vragen hoe ik dat gras moest oplossen.. want daar klopt helemaal niks meer van..
Wanneer moet je nou shapes aan elkaar doen en wanneer los...
Ik heb expres dat parkeerterein niet aan het gras vast gemaakt. -
Comment from eggie
Dat parkeerterrein mag wel vast aan het gras. Die grote 3dshapes gewoon wissen en dan de landuse opnieuw invullen. Dat worden dan allemaal lossen stukken. de paden zou ik vrij laten. Losse bomen kun je mappen als natural=tree
De 3dshapes zijn dadelijk geen 3dshapes meer. Je zet dan source=kadaster pdok 2016 of survey.
bos en gras mag aan elkaar.
De wegen zou ik vrijlaten van de landuse. -
Comment from eggie
Hier even een voorbeeld waarbij je de wegen vrij laat. De parkedit hoeft er niet overheen of het gebied moet een parknaam hebben. Hier zit dus bos aan gras vast.
- Comment from eggie
-
Comment from Jvitegem
Ik heb er wat moeite mee dat je vlakken gaat op delen in stukken omdat er toevallig een paadje door loopt.
Als je dat echt overal gaat doorvoeren krijg je een oneendig veel meer vlakken...
Ik heb er voor gekozen om alleen bij wegen aparte vlakken te maken... -
Comment from eggie
Het is ook toegestaan om gewoon één vlak te maken. Dat de wegen vrijblijven komt nog voort uit de import van de 3dshapes en de donatie van het "oer"-wegennet van kaartenmaker AND.
Zelf vind ik het logischer omdat onder het wegdek geen gras zit.
Consensus hoe te mappen vindt plaats op het forum. Het is dan ook zaak dat te volgen. https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12 -
Comment from eggie
Ziet er helemaal prima uit.
mapse verder...
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |