Changeset: 50708959
Updated a restaurant
Closed by RobKoster
Tags
bundle_id | com.mapswithme.full |
---|---|
created_by | MAPS.ME ios 7.4.0 |
Discussion
-
Comment from eggie
PB met welkom gestuurd.
Tante Loes bevindt zich nu op de openbare weg, maar hoort eigenlijk op de BAG adresnode. Er zijn nu twee identieke adressen.
-
Comment from eggie
info restaurant samengevoegd met adresnode waar het restaurant ook al was getagd.
MAPS.ME is helaas niet de optimale editor voor OpenStreetMap. Waardoor vervuiling kan ontstaan.
Het is eigenlijk noodzakelijk dat u de edit controleert middels JOSM, Potlatch of ID om evt. vervuiling tegen te gaan.
U bent namelijk middels uw toevoeging verantwoordelijk voor wat u in OSM brengt.
Wij danken u voor uw begrip en we hopen dat u goede aanvullingen verricht op OSM. -
Comment from eggie
Name:nl wordt alleen in Friesland gebruikt. Dus verwijderen. Wat is nu de naam van het restaurant?
name=? -
Comment from eggie
Tante Loes verwijderd..Hernoemd in Moeke.. website aangepast.
Wanneer je vragen hebt stel ze gerust.
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |