Changeset: 50927540
Aangegeven waar een nieuw wandel gebied/park is.
Closed by GBASmit
Tags
created_by | iD 2.3.2 |
---|---|
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Hier heb je een footway toegevoegd. Een wandel pad heeft aan het begin het bekende ronde blauwe bord. Staat dat bord er niet dan graag taggen als highway=path met evt, restricties wie er niet mogen komen.
De namen die je hebt aangebracht horen echter niet in OSM thuis. Het zijn niet de aardrijkskundige namen. Ik haal ze weg.
name Wandel gebied is niet de geografisch naam.. net als ingang wandel park.
Wanneer je vragen hebt stel ze gerust.
Lees je svp goed in.. zie welkomstmail. -
Comment from eggie
Het wandelpad heb ik geplitst op een aantal punten anders heb je kans dat het als een "vlak" gaat renderen. Je ziet dan alleen maar een grijs vlak.
Ways (5)
- Wandel gebied (513707238), v1
- 513707239, v1
- 513707240, v1
- 513707241, v1
- Oost-Groeneweg (276928367), v5
Nodes (1-20 of 35)
- 1
- 2
- Ingang wandel park (5020846272), v1
- 5020846273, v1
- 5020846274, v1
- 5020846275, v1
- 5020846276, v1
- 5020846277, v1
- 5020846278, v1
- 5020846279, v1
- 5020846280, v1
- 5020846281, v1
- 5020846282, v1
- 5020846283, v1
- 5020846284, v1
- 5020846285, v1
- 5020846286, v1
- 5020846287, v1
- 5020846288, v1
- 5020846289, v1
- 5020846290, v1
- 5020846291, v1
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |