Changeset: 51162066
Fietspad op rotonde Krakelingweg is twee richtingen
Closed by tjeerdy
Tags
created_by | iD 2.3.2 |
---|---|
host | http://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | en-US |
Discussion
-
Comment from eggie
We zijn tot de comclusie gekomen (zie forum) dat het beter is om een fietspad langs een rotonde niet meer als roundabout te taggen. Dat oneway no werkt toch niet goed.
Wanneer er fietsroutes over de rotondes lopen gaat het fout met de "role".
-
Comment from eggie
... en dat is hier het geval..
Verander je het zelf? Graag reactie.. -
Comment from eggie
Je changeset http://overpass-api.de/achavi/?changeset=51162066
-
Comment from eggie
aangepast.. oneway no op note nu. roundabout verwijderd van fietspad
-
Comment from tjeerdy
ok, is het fietspad nu dan wel twee richtingen?
-
Comment from eggie
'k Zie de opmerking nu pas. Het is twee-richtingen. Had al een waarschuwing als note gezet (oneway no )
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |