Changeset: 52115973
Binnenste vlak moet leeg zijn. Dit hoort niet bij het gebouw/winkelcentrum. Kan iemand dit valideren?
Closed by Luke de Deugd
Tags
changesets_count | 111 |
---|---|
created_by | iD 2.4.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from arvdk
Hoi Luke. Zulke opmerkingen horen niet in een changeset, maar als note. Notes kun je toevoegen op Openstreetmap.org - het spreekwolk-knopje rechts in je scherm. Over het probleem: Het binnenste vlak was leeg, maar nu niet meer. Dat heb je zelf gedaan in deze changeset: [Extra details; Edited about 2 hours ago by Luke de Deugd]
Version #1 ยท Changeset #52114992 (https://www.openstreetmap.org/changeset/52114992)] Je hebt daar ook een multipolygon kapot gemaakt. Ik ga je aanpassingen terugdraaien. Lees even goed hoe je multipolygons moet bewerken op http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Relation:multipolygon . Groetjes en succes! -
Comment from arvdk
Terugdraaien was niet nodig, want je andere edits lijken goed te kloppen. Kort omschreven wat je fout deed: De outer way van de multipoligon mag GEEN tag buidling=yes hebben, want dan wordt alles daarin buidling. Je moet alleen de relatie zelf taggen met een naam en een buidling=yes en mall enzo. Groetjes, arvdk
-
Comment from eggie
Luke .. je "moet" echt overstappen naar editor JOSM voordat je aan iD gewend raakt. Dat is even slikken in het begin, maar je zult er veel plezier van hebben.
JOSM voor als je met multipolygonen iets wil doen. iD of potlatch2 voor de simpele zaken..
editor josm stap voor stap
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=53710
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |