Changeset: 52358422
ik vaar hier af en toe langs met mijn schip en mis steeds de steigers van deze jachthaven op OSM
Closed by Klaus Spithost
Tags
changesets_count | 17 |
---|---|
created_by | iD 2.4.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Nette edit!
-
Comment from Klaus Spithost
dank. heb in het "Irma-gebied" mooi kunnen oefenen :-)
-
Comment from Klaus Spithost
ik zie overigens dat "mijn steigers" niet helemaal aansluiten op de waterkant. Als ik aan het editten ben, lijkt het (beter) aan te sluiten. waar zit hem dat verschil in?! Ik doe mijn edits via de browser. Kan het daaraan liggen?
-
Comment from eggie
Je bedoelt op je eigen kaart?
In Openfietsmap zitten ook wel eens openingen. De "fout" zit dan bij OSM zelf.
iD is een kleine ramp op zich, maar daar zou het niet aan liggen denk ik.
Even aan Ligfietser www.openfietsmap.nl vragen die heeft contacten bij de samenstellers van de data.
Je kunt het beste overschakelen naar JOSM.
editor josm stap voor stap
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=53710 -
Comment from eggie
In editor potlach2 sluit het ook niet aan. Dus iets verder doortrekken die steigers.
-
Comment from eggie
Die steigers lijken op de oever te liggen, maar het is de landuse residential van West-Knollendam. Editor iD zet je op het verkeerde been. Gewoon de steigers doortrekken naar de echte oever.
-
Comment from Klaus Spithost
Ik zal eerst JOSM maar weer eens installeren :-) heb ik ooit wel eens geïnstalleerd gehad maar vond het idd niet een toonbeeld van duidelijkheid. id werkt op zich wel prettig. Erg laagdrempelig.
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |