Changeset: 52537591
Diverse wijzigingen
Closed by bnavdbos
Tags
changesets_count | 7 |
---|---|
created_by | iD 2.4.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Diverse wijzigingen snappen andere lokale mappers niet. Graag concreet.
Je verwijdert hier de geimporteerde landuse 3dshapes. En vervangt deze door de Leisure park. Dat is een transparant en alleen een functie.
Niet simpelweg iets omzetten in een park.
Een park is een (uitgestrekt) terrein, omvattende stukken grasveld, bos en bosschages, vijvers, paden etc. Het is een soort deken over al het andere heen. Bovendien heeft het meestal een naam.
Ik overweeg de changeset terug te draaien.
Graag reactie... -
Comment from eggie
Ook hier heb je weer een aantal adressen versleept naar een andere plek in het mooie Almkerk. dat zal vast niet de bedoeling zijn. Ik draai de changeset terug.
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=52537591 -
Comment from eggie
reverted 52537591
-
Comment from eggie
Probeer je goed in te lezen. (zie welkomstmail)Nederland is het veel moeilijker mappen dan voor HOT osm. Er is veel import van landuse en het is niet zo leeg als in de landen waar de ramp was.
-
Comment from bnavdbos
Beste Eggie, draai het nodige maar terug wat ik niet goed heb aangepast, mijn excuus. De 3dshaps komen niet overeen meer met de praktijk, worden deze dan ooit automatisch aangepast? Heb je een idee waarom adressen wijzigen bij mijn wijzigingen, dit heb ik nergens gezien?
-
Comment from eggie
De laatste edit heb ik teruggedraaid wegen die parkedit en adressen. dar verschuiven is zo gebeurd. dat gaat per ongeluk.... daarom moet je je edits in een klein gebied doen. Niet over het halve dorp. Dus een paar edits en dan opslaan. De 3dshapes zijn import van jaren geleden en kun je gewoon aanpassen aan local knowledge of kadaster pdok 2016 luchtfoto. dan wel de bron veranderen in bv pdok 2016.
De landuse moet wel landuse blijven. een echt park als het Vondelpark heeft Almkerk niet.
Een voorbeeld van een park is bv dit: http://www.openstreetmap.org/#map=18/51.80552/4.66665Helaas is de import van de 3dshapes eenmalig geweest en nu iets opnieuw importeren geeft te veel problemen. Er is al e.e.a. aangepast.
Beginnersfouten worden je niet kwalijk genomen. Je kunt ook op het forum vragen of iemand naar je edits wil kijken.
Inlog identiek aan OSM account. https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
Hier ben ik tijdens mijn fietstochten , maar dat is toeval.. ook lokale mapper.
Ways (1-20 of 22)
- 1
- 2
- 529196515, v1
- 529196516, v1
- 529196517, v1
- 529196518, v1
- 529196519, v1
- 529196520, v1
- 529196521, v1
- 529196522, v1
- 529196523, v1
- 86626166, v3
- 86625608, v5
- 253463795, v3
- 86624799, v3
- 86623644, v2
- 86623577, v3
- 86626627, v3
- 86626621, v3
- 124873631, v3
86624186, v386626519, v3
Relations (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |