Changeset: 52549002
Brievenbussen tags in Zuid-Holland opgeschoond. Ik heb vooral spellingsfouten in de operator tags opgeschoond. Met deze edit bevestig ik niet dat de brievenbus er nog staat.
Closed by RobbieNL
Tags
created_by | JOSM/1.5 (12712 nl) |
---|---|
source | Overpass and knowledge |
Discussion
-
Comment from alphensebezorger
Hallo DutchMapper,
Opnieuw heb je op grote schaal operator-tags toegevoegd aan bestaande brievenbussen. Net als in het verleden (https://www.openstreetmap.org/changeset/41766146) zonder overleg andere mappers. Kun je deze mechanische edits (net als vorig jaar) weer terug (laten) draaien. Volgens mij is http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Automated_Edits_code_of_conduct niet ingrijpend veranderd afgelopen jaar.
P.S. Als je graag een ban wilt, kun je er miscchien zelf bij de DWG om vragen, i.p.v. dit soort wijzigingen in de OSM-data uit te voeren. -
Comment from RobbieNL
Hallo alphensebezorger,
Zoals vermeld, heb ik spellingfouten in de operator tags goedgezet (hoofdletters, spaties enz.) zodat de brievenbussen die al een soortgelijke PostNL tag hadden, het nu ook goed gespeld hebben. Ik heb vermeld in de changeset dat ik niet weet of de desbetreffende brievenbus er (nog) staat, maar dat het mij puur om de spellingfouten ging. Is dat dan een groot probleem? Ik probeer alleen de OSM kaart overzichtelijk te houden.
Als er bijvoorbeeld op een aantal plekken in de wereld een huis als dit staat getagd: buildin=house. Dan begrijpt iedereen toch dat dat building moet zijn? Ook al staat dat huis ergens in Siberiƫ of in de woestijn waar ik nog nooit geweest ben om het te controleren, dan kan dat toch ook gewoon aangepast worden? Dit is precies hetzelfde met de brievenbussen.
Als toch de changesets ongedaan moeten worden gemaakt, dan wil ik dat best doen. Geen probleem. -
Comment from alphensebezorger
Bij heel veel brievenbussen is operator=PostNL toegevoegd, terwijl er vooraf geen TNT, postnl o.i.d. te bekennen was. Bekijk zelf maar eens de geschiedenis van een paar punten.
Dat is dus geen spelfout-correctie. Blijkbaar was dit niet de bedoeling, en is er dus sprake van een slecht uitgevoerde "automated edit", zonder overleg met mede-mappers uitgevoerd. Dan lijkt me terugdraaien van de wijzigingen al helemaal de juiste vervolgstap. -
Comment from RobbieNL
Mijn excuses hiervoor. Het gaat al beter, maar ik moet me toch nog wat meer verdiepen in de zoek/filterfunctie in JOSM.
Ik weet dat ik dit al vaker heb gezegd, maar ik zal vanaf nu niet meer zulke edits uitvoeren zonder bespreking. Zoals je al zei, kan me dat een ban opleveren. Ik ben me daar van bewust.
De edits zal ik terugdraaien. -
Comment from RobbieNL
Changeset reverted http://www.openstreetmap.org/changeset/52695016
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |