Loading...
Changeset: 52771675
Begraafplaats en begrafenisondernemer toegevoegd,deze kwamen nog niet voor
Closed by NietTeSerieus
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.4.2 |
host | http://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
PB met welkom gestuurd
-
Comment from eggie
Bij Goezate is iets helemaal fout. Het is een gebouw in een gebouw. Ik zoek het even uit.
De begraafplaats staat er echt wel op. Die node haal ik even weg..
graveyard wordt vaak gebruikt bij begraafplaatsen rond kerken. Het staat hier als vlak "landuse=cemetery" Het is goed getagd. -
Comment from eggie
Dat grote gebouw heb ik verwijderd. Dat grasveldje weer goed gelegd volgens de kadaster pdok 2016. Het was mij eigen tag als local mapper.
Ways (1)
Nodes (6)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |