Changeset: 52955362
weg is al lang verhard
Closed by ToeristenTempoTrapper
Tags
changesets_count | 14 |
---|---|
created_by | iD 2.4.3 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from jaap de vries
Je geeft overal aan dat de weg al lang is verhard, waarom geef je dat aan? Heb je iets toegevoegd op OSM of gebruik je ctrl c ctrl v voor je commentaar?
-
Comment from eggie
PB gestuurd na eerder contact per PB.
Je krijgt geen feedback van OSM zelf. Het zijn medemappers die je om opheldering vragen.
Graag reactie.Nogmaals PB gestuurd.
-
Comment from jaap de vries
reactie van Riny:
Hoi,Oh ja, het feit dat ik dus nieuw ben en niet zag op een bepaalde site dat de OSM kaart was aangepast, deed me twijfelen of ik het wel goed had gedaan. Vandaar dat ik nog opnieuw een paar keer heb aangepast. Volgens mij is het de laatste keer wel gelukt. Alleen ik kan de aanpassing nog niet zien op een OSM. Ha ha ha, zojuist even gekeken en nu is het wel te zien. Mooi, mijn eerste aanpassing.
Groet Riny.
-
Comment from eggie
De rendering duurt gewoon even. beetje in- en uitzoomen wil wel eens helpen of F5.
tracktype=grade2 heb ik verwijderd. Dat hoort alleen op een highway-track. Verder heb ik de weg losgemaakt van het bos. Editor iD plakt snel.
De weg kruist het Defensiekanaal. Is dat een duiker of een brug?
Graag reactie.. -
Comment from eggie
... en proficiat met je aanpassing. :)
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |