Changeset: 53389691
De straatnaam was onjuist. Dit hoort de Grote Belt te zijn.
Closed by Bartvani
Tags
changesets_count | 2 |
---|---|
created_by | iD 2.4.3 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Oneway=no hoeft niet op zo'n weg. Die tag mag er af.
Doe je dat zelf?
Dat wordt hoofdzakelijk gedaan wanneer je een vermoeden hebt dat een andere mapper er oneway=yes van gaat maken. BV parallelfietspaden.
Je zult als straatnaam waarschijnlijk Grote Beer bedoelen en niet ....Belt. -
Comment from Bartvani
ja, klopt inderdaad. Wanneer zie ik de wijziging dan eigenlijk op kaart?
-
Comment from eggie
De standaardkaart (mapnik) in www.openstreetmap.org rendert momenteel redelijk snel.
Het ligt er aan welk soort edit je hebt gedaan. Het varieert van minuten tot uren. Grote stukken landuse soms dagen.
De fietskaart doet er weken over,...
Soms helpt F5 of een beetje in- en uitzoomen. Elke zoomlevel heeft z'n eigen rendering-tijd.
Mapse verder. -
Comment from eggie
Je zou de echte Schorpioen kunnen uitbreiden met een highway=footway (of path?) met name Schorpioen tot aan de Voerman.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |