Changeset: 53578618
zabudowa
Closed by rowers2
Tags
created_by | JOSM/1.5 (13053 pl) |
---|---|
source | geoportal.gov.pl, ISOK orto_CiEŃ, bing, Digital Globe |
Discussion
-
Comment from RicoElectrico
https://www.openstreetmap.org/way/538970031
Prostuj proszę budynki, gdy je trasujesz. Masz do tego klawisz Q. Wskazówka: Ctrl+Shift+E zaznacza wszystkie połączone budynki. To przydatne, bo prostowanie połączonych budynków należy robić PO wytrasowaniu wszystkich. Inaczej tracer2 może robić obrysy, które się nie dotykają.
Inną rzeczą jest to, jak krzywe są one w BDOT z którego trasujesz. Powinno Ci to dać do myślenia, że nie zawsze jest to najlepszy, referencyjny podkład. Rózne arkusze mapy topograficznej 1:10k czyli BDOT są różnej jakości i aktualności.
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |