Changeset: 53592346
Hier mogen wel fietsers rijden
Closed by JaapJurriens
Tags
changesets_count | 40 |
---|---|
created_by | iD 2.4.3 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from Martin Borsje
Denkelijk goed gezien.
In plaats van bicycle=yes had je ook gewoon bicycle=no weg kunnen halen. De tag cyclewy:right=lane is voldoende.
Ik heb die tag dan ook weggehaald. -
Comment from JaapJurriens
Bedankt voor het mee denken.
Kom wel vaker deze situaties tegen. -
Comment from multimodaal
Beste Jaap, ik ben benieuwd: op basis waarvan concludeer je dat op de rijbaan van de N312 wel fietsers mogen rijden?
Aan de oostzijde van de rijbaan ligt volgens OSM en Mapillary (mei 2015) een fietspad verplicht brom/fietspad met het bord G12a, obv het RVV moeten (snor-/brom-)fietsers, dan dat pad gebruiken en mogen ze niet op de rijbaan.
Is dat bord G12a nu misschien verwijderd van het fietspad en of vervangen door een bord G13?
Zo ja, dan is de aanpassing correct en moeten we het fietspad aanpassen in OSM, maar anders was de tag bicycle=no een correcte omschrijving van de juridische situatie (hoewel bicycle=use_sidepath mooier is).
Ik zal de oorspronkelijke mapper even vragen wat de overweging was voor de tag cycleway:right=lane, want die snap ik hier niet helemaal (er is een vrijiggend fietspad).
-
Comment from dvdhoven
Het hele punt is geweldig simpel. Ik heb vergeten de tag bicycle=no weg te halen op het ene stukje weg.
Ik heb de oversteeksituatie ingetekend zoals die toen was en volgens mij nu nog is. Ben er al een tijdje niet meer geweest.
Dit soort situaties zie je in alle varianten. Vaak wordt er voor 2 eenrichting paadjes gekozen. Maar daar was hier kennelijk geen ruimte voor. Dus heeft men aan de westkant gelijk een cycleway=lane of shared_lane gelegd. Aan de oostkant ligt dan een eenrichting G12a, die na de oversteek tweerichting wordt. That's all.
Er moeten ook nog moped tags op.
Die heb ik er gelijk bij gezet. -
Comment from multimodaal
Dank je Dick!
Ik had de oversteek en fietsstrookje aan de westkant helemaal niet gezien, verliet me op dit beeld van Mapillary en daar vallen die weg in het perspectief, excuus..https://d1cuyjsrcm0gby.cloudfront.net/IfruFvZqMmS0LUv36HQ6-A/thumb-2048.jpg
-
Comment from JaapJurriens
Heb begrepen dat de huidige instelling voor die weg nu zo blijft. Dat er fietsen nu wel mogen rijden.
Weet nu wel weer meer om aanpassingen te doen.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |