Changeset: 53716208
Поправяне на грешни данни.
Closed by niki88z
Tags
changesets_count | 1245 |
---|---|
created_by | iD 2.5.0 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | Bing aerial imagery |
locale | bg-BG |
Discussion
-
Comment from saintam1
Здравей, Забелязах, че си махнал името Йозеф Мургаш, но съм сигурен, че това е правилното име - на уличната табелка си пише точно това.
-
Comment from niki88z
Здрасти! Да, премахнах го, защото не намирам официални данни за съществуването на такава улица в София. Не откривам решение на СОС, с което се приема именуването на такава улица. Намирам само статии, в които се споменава, че символично ще бъде дадено име. :)
-
Comment from saintam1
Дори и неофициално, ми се струва, че ще е хубаво да го сложим на картата. Когато има разминаване между официланите карти и уличните знаци, на OSM се използва уличната табелка (https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Good_practice#Map_what.27s_on_the_ground . OSM не е копие на други карти, а по-скоро описание/изследване на това, което виждаме реално на улицата.
-
Comment from niki88z
ОК, съгласих се със забележките ти! :)
-
Comment from niki88z
Не съм сигурен, че знам как да го върна, ако въобще е възможно :/
-
Comment from saintam1
Аз го оправих, няма проблеми :)
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |