Changeset: 53763414
Rotonde aangelegd
Closed by Theske
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.5.0 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Welkom bij OSM per PB verstuurd
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSM -
Comment from eggie
Ik kijk even naar je edit, want het is niet helemaal volgens de "regels."
Op een rotonde moet overigens wel junction=roundabout.
name=Rotonde hoort er nu weer niet op.
Dit was je eigen edit. Straks nog maar eens kijken. -
Comment from eggie
Als startende mapper zou ik niet beginnen aan zo'n rotonde. Er lopen routerelaties op van fiets en bus. Die loppen niet meer... ook zouden de fietpaden naar de werkelijkheid gemapt moeten worden. de oude wegen liepen er ook nog gewoon doorheen.
Ik draai de changeset terug naar de construction en na reactie zou je een opmerking op de rotonde kunnen zetten zodat een ervaren mapper het op kan pakken.
Graag reactie.. -
Comment from Theske
Prima, ik wilde even testen hoe dit allemaal werkt, en dacht de rotonde aan te passen aangezien die een paar dagen geleden in gebruik genomen is.
-
Comment from Theske
Er was al een rotonde aangegeven door iemand anders, maar die was anders dan de meeste rotondes die ik zag op de kaarten. Dus dacht het aan te passen. Snap er nog niet zo veel van.
-
Comment from eggie
reverted .. graag reactie
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=53763414 -
Comment from eggie
Oke.. bedankt voor de reactie.
Ik kijk er straks nog even naar de plantekening of ik zet er een opmerking bij. De vorige mapper had alleen de construction aangegeven. -
Comment from eggie
De rotonde heb ik er ingezet inc. busroutes mbv de plantekening. De nu wonderlijke aansluiting bij het fietsknooppunt laat ik zo even anders routeren de fietsroutes niet meer goed.
De fietspaden rond de rotonde staan nu nog op oneway.. Survey is dus nog nodig hier.
Probeer zelf te beginnen met mappen in bv een park of bosgebied zodat je went aan de editor. Ga echt eerst kijken hoe het zit. Neem evt. een track op op gps of mobiel.
.. en heb je vragen meld je op het forum. (zie welkomstmail)
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |