Changeset: 53885352
Brandgang aangemaakt. Ik snap even niet waarom die andere wijzigingen er (wederom) bijstaan ? Heb ik er op geklikt? Hoe haal ik ze weg?
Closed by Maiic
Tags
changesets_count | 5 |
---|---|
created_by | iD 2.5.1 |
host | http://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from eggie
Je werkt met editor iD. Dat is al een kleine ramp op zichzelf. De oude garde van het forum zijn jaren geleden al overgestapt naar editor JOSM. Wel even wennen. De simpele zaken doe ik met potlatch2. Die kun je ook opstarten vanuit de editor. Wanneer je daar iets selecteert kun je linksonder de advanced modus kiezen en dan heb je links een overzicht van alle tags.
In iD moet je ook kiezen voor +alle tags.
Ook dan kun je zaken apart verwijderen.Wil je beginnen met JOSM kijk dan op editor josm stap voor stap
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=53710
Wanneer je doorzet zul je niet aan JOSM ontkomen. Kun je er beter direct mee beginnen.Je hebt per ongeluk Kerkstraat 29-15 verplaatst naar 19-03 http://overpass-api.de/achavi/?changeset=53885352
-
Comment from eggie
Ook dat per abuis verplaatsen van adresnodes zie ik vaak bij iD mappers.
-
Comment from eggie
naar 29-03 bedoel ik
-
Comment from eggie
adresnode zat geplakt aan dat andere pandje . 'k heb 'm even terugesleept, want dat losmaken is ook een heel karwei anders.
-
Comment from eggie
Niets verder te maken met jouw edits, maar.. De Noordkriek, Elstar en omliggende straten heb ik even ontdaan van de aanliggende fietspaden cycleway=track. Dat zijn parallelfietspaden die er niet zijn, maar wel hinderlijk te voorschijn kwamen op de openfietsmap. (www.openfietsmap.nl)
Wellicht kun je checken of ik het goed heb gedaan en er dus echtt geen fietspaden zijn?
https://www.openstreetmap.org/changeset/53885352#map=18/51.57937/5.13194&layers=C -
Comment from Commodoortje
Loopt hier wel een pad?
http://www.openstreetmap.org/way/541411323
Je brengt hier namelijk een pad met onderstaande tags aan, maar volgens mij is dit niet juist.
highway=path
service=alley
surface=paved
width=1
Op deze positie is volgens mij geen ingang.
http://www.openstreetmap.org/node/5235427192 -
Comment from Maiic
Ja, daar loopt een pad. Ik heb de ingang aangepast, want daar zit ' ie inderdaad niet. Er ligt een parkeerplaats voor die ik heb aangemaakt.
Ways (4)
Nodes (9)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |