Changeset: 53993885
Leszno poprawki
Closed by mrIimbsf
Tags
created_by | JOSM/1.5 (13053 pl) |
---|---|
source | Bing |
Discussion
-
Comment from RicoElectrico
Cześć. Pisałem do ciebie na koncie rowers2, gdzie robiłeś te same błędy. Uważaj proszę jakie tagi przenosisz na budynek. Raczej wątpię, że bank zajmuje całą kamienicę.
https://www.openstreetmap.org/way/237896256/history
Aktualnie jestem w trakcie poprawiania takich błędów i undelete'owania węzłów, które w ten sposób skasowałeś. Jest ich jakieś 50 (!) na terenie całego kraju, dodatkowo z uwagi na duże bboxy changesetów trudno się przegląda je w achavi by znaleźć ID węzła.
O ile bankomaty łatwo znaleźć, to inne tak potraktowane obiekty są bardzo trudne do automatycznego znalezienia. Nie wiem jak używasz tracer2, ale przeglądaj wszystkie zmodyfikowane budynki pod kątem amenity/shop/office/craft/leisure/tourism zanim je wyślesz.
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |