Changeset: 54228317
Punt nog niet genoemd op de kaart
Closed by Jopie89
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.5.1 |
host | http://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_completed | yes |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;navigation;point;area;line;building;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Welkom bij OSM per PB verstuurd
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSM -
Comment from eggie
Zou je kunnen uitleggen wat dit dan is hier in de heg van een tuin? Dit was je edit. http://overpass-api.de/achavi/?changeset=54228317
-
Comment from Jopie89
Het is de naam van het huis.. Er zit zeg maar zo'n naambord op. Vond het leuk om te vermelden (en wou het eigenlijk met foto's doen, maar kan die functie zo niet vinden).
Wat is een betere manier om dit te vermelden denk je?
-
Comment from eggie
Ahh.. duidelijk. Meestal hebben woonhuizen geen naam.. Kerken e.d. wel.
Je kun de naam toevoegen aan het gebouw zelf. De BAG tag building=house Dus niet op een node naast het huis. Je zal dan ook de naam zien verschijnen op de woning na verloop van tijd. Er is geen echte consensus over al die woningnamen.. krekwakwou, ons eibernest, e.d.
Wanneer je hulp nodig hebt.. geef maar een seintje.
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |