Loading...
Changeset: 54285554
Tunnel door gebouw aangegeven. Wellicht goed als deze even wordt nagekeken op correctheid. Tevens een pad gecorrigeerd (was niet gemerged)
Closed by Captain_Spork
Tags
created_by | JOSM/1.5 (13170 nl) |
---|---|
review_requested | yes |
source | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
Discussion
-
Comment from Commodoortje
Goede toevoeging van deze tunnel=building_passage.
Wel heb ik het stukje opgevuld door een building=yes.
De BAG (Basisadministratie Adressen en Gebouwen) is hier namelijk iets afwijkend van de werkelijkheid. -
Comment from Captain_Spork
Hallo Commodoortje,
Dankjewel voor het checken.
Groeten,
Mark
Ways (4)
Nodes (5)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |