Changeset: 54422743
poprawki podziału administracyjnego w powiecie oleśnickim
Closed by Rzezimierz
Tags
created_by | JOSM/1.5 (13170 pl) |
---|
Discussion
-
Comment from maraf24
http://www.openstreetmap.org/relation/7788422
Jaki sens ma ta granica, dodatkowo z takim wysokim poziomem admin_level, skoro wyraźnie widać, że to jest fikcja, bo się nie pokrywa z katastrem?
Adresy w tym przysiółku mają adresację ze Zbytowa, tym bardziej ona nie ma sensu. -
Comment from Rzezimierz
Geoportal.dolnyslask.pl -> warstwa Nazwy miejscowości (BDOT) -> przybliżamy do Grędziny - porównujemy z tym co dodałem do OSM. Fikcją nazywasz próbę odzwierciedlenia struktury granic wg TERYT? Kataster rozumiem jest tu jakąś wyrocznią?
Ways (2)
Relations (3)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |