Changeset: 54534124
Nieuwe Aldi
Closed by GEN58
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.5.1 |
host | http://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from eggie
Welkom bij OSM per PB verstuurd
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSM -
Comment from eggie
Oke... kennelijk zijn twee gebouwen gesloopt en is er een nieuw gebouw gekomen. Een lijn met area=yes zal niet veel doen. Je ziet dan geen gebouw. Gebouwen worden geïmporteerd vanuit de BAG (kadaster) Dat kan in ons forum in het draadje Verzoek BAG import.
https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
Op de meegekomen adresnode kan dan de Aldi worden getagd met naam. website, Phone e.d.
Denk je dit zelf te kunnen doen of heb je hulp daarbij nodig? -
Comment from eggie
Ik zal een verzoek op het forum voor je doen.
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=676624#p676624 -
Comment from eggie
Import verricht inmiddels. de Aldi kun je als winkel toevoegen op de adresnode. Doe je dat zelf?
-
Comment from eggie
Aldi toegevoegd
Ways (3)
Nodes (1-20 of 38)
- 1
- 2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |