Changeset: 54543280
Fixed De Oprijlaan roundabout (tertiary)
Closed by Whoazzup
Tags
created_by | JOSM/1.5 (13198 en) |
---|---|
review_requested | yes |
source | knowledge |
Discussion
-
Comment from Whoazzup
Volgens mij zou de oprijlaan tussen N314 en rotonde getagt moeten worden als "tertiary". Dit stukje weg linkt 3 wijken en de maximum snelheid is hier gewoon 50.
-
Comment from Whoazzup
JOSM geeft wel een validatiefout alsof deze rotonde residential moet zijn (waarschijnlijk door de 3 residential aansluitingen?). Vandaag even aangeboden ter controle.
-
Comment from Commodoortje
Waarom heb je oneway=yes verwijderd van deze rotonde?
http://www.openstreetmap.org/way/6819802. -
Comment from Commodoortje
De waarschuwing in JOSM komt (vermoedelijk) omdat er geen uitgaande kant zit met highway=tertiary (ineens stopt de tertiary op de rotonde, en de eigenschap van een tertiary weg is dat het een doorgaande weg is.)
-
Comment from Commodoortje
Daarom heb ik de tertiary weer naar unclassified gezet
-
Comment from Commodoortje
ik bedoel residential
-
Comment from Whoazzup
Ik kan me niet herinnerien dat ik dit heb gedaan, dat moet een foutje geweest zijn. Zie geen reden waarom ik de tag heb verwijderd. Dank voor het fixen.
Ways (7)
- De Oprijlaan (6819802), v9
- De Oprijlaan (6819830), v3
- De Oprijlaan (6819860), v5
- De Oprijlaan (159556422), v4
- Hemmingstraat (179321705), v6
- Canadasingel (544760123), v2
- Goethesingel (545850417), v2
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |