Changeset: 54577258
Parkeren Energieweg
Closed by JHvW
Tags
changesets_count | 12 |
---|---|
created_by | iD 2.5.1 |
host | http://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from eggie
Je maakt voetpaden die niet routeren (parallelvoetpaden worden niet getagd) en zet adressen op gebouwen. De adressen staan al op de adresnodes.
Probeer ook de info op de adresnodes te taggen en niet op de gebouwen zelf.
Graag reactie -
Comment from eggie
Het Burgemeester de Bordesplein is geen park. Hoogstens een stukje gras.
-
Comment from Commodoortje
Een veel gemaakte fout is het aanbrengen van een monument.
http://www.openstreetmap.org/way/546426369
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:historic=monument
Deze key wordt heel vaak onterecht gebruikt, omdat veel objecten die in gangbaar Nederlands worden aangeduid met het woord 'monument' dit in OSM context niet zijn. Lees eerst de paragraaf Waarschuwingen voor je besluit deze tag toe te passen.
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Tag:historic%3Dmonument#Waarschuwingen -
Comment from JHvW
Dat over die voetpaden is iets waar ik inmiddels op gewezen ben en zal dat dus ook niet meer doen.
Het centrum van het Burgemeester Bordesplein is ingericht als een klein stadspark, dat is in mijn beleving iets meer dan een stukje gras. Maar ik zal dergelijk zaken met rust laten.
Ik heb dat stuk over monumenten nagelezen. Ik begrijp dat ceremoniele lantaarns die neergezet zijn ter nagedachtenis van de kroning van een konigin niet tellen, dus die zal ik met rust laten. -
Comment from eggie
Het "parkje" heb ik omgetagd naar landuse=village_green. We zoeken nog naar een meer geƫigende tag voor zulk soort stadsgroen. (die ook rendert) Leisure=park is geen vervanging van landuse, maar iets dat een functie aangeeft. Het is een transparant.
leiure park wordt op grote schaal "misbruikt" door zgn pokemonmappers. -
Comment from JHvW
Ik heb geen idee wat een Pokemon Mapper is. Maar uit de naam kan ik denk ik wek afleiden wat dergelijke individuen doen.
-
Comment from eggie
Lees en huiver.. https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=676680#p676680
-
Comment from Commodoortje
Hoi JHvW,
Laat je niet weerhouden om door te gaan met het verbeteren van OSM.
Er zijn een aantal personen die nieuwe mappers welkom heten, en de eerste edits controleren en aanbevelingen proberen te geven.
Aangezien het populaire spel Pokemon Go gebruik maakt van OSM data komt het veel voor dat deze spelers vals willen spelen door vijvers, parken etc. aanbrengen op plekken waar deze zeker niet aanwezig zijn. Vandaar dat er iets heftiger gereageerd wordt als er sprake van kan zijn.
De OSM data is van hoog niveau in Nederland. Vervuiling gaat vrij snel door deze nieuwe vorm van vandalisme.
Kijk eventueel op het forum voor meer info.
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=57150 -
Comment from JHvW
Dat is niet best. Ik heb jaren meegewerkt aan de Wikipedia maar ik ben er mee opgehouden omdat je maar al te vaak door vergelijkbaar gedrag wordt geconfronteerd. Dan is al het werk wat je gedaan hebt zonde van de tijd.
Met betrekking tot dat parkje. Het is gras met voetpaden, wat ornamenten en een podium. Het wordt gebruikt door de buurtvereniging (een fenomeen waar ik eigenlijk niet zo veel mee heb).
Ways (8)
- 546426368, v1
- 546426369, v1
- 546426370, v1
- 546426371, v1
- 546426372, v1
- 273173424, v2
- 273170363, v2
- Stadsarchief (273170672), v2
Nodes (1-20 of 33)
- 1
- 2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |