Changeset: 54587290
Sloot aangepast, deze ligt deels onder de grond en is dus niet zichtbaar.
Closed by JHvW
Tags
changesets_count | 17 |
---|---|
created_by | iD 2.5.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_progress | navigation;point;area;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from eggie
Zo'n sloot onder de grond gewoon intekenen.
Sloot splitsen. Het deel onder de grond als duker taggen.
Dus
waterway=ditch (waarschijnlijk hier wel drain)
tunnel=culvert
layer=-1 -
Comment from eggie
duker ? duiker bedoel ik.
-
Comment from eggie
OSM gaat zover dat zelfs de richting van de sloten belangrijk is. Dus altijd richting gemaal.
Sommige kaarten geven namelijk de stroomrichting aan. -
Comment from JHvW
Omdat ik tweetalig ben (naast Nederlands ook Engels) zal ik in het vervolg ook even naar de Engelse tags kijken, die worden waarschijnlijk internationaal gebruikt, dat maakt het leven van iedereen eenvoudiger.
-
Comment from JHvW
Maak je geen zorgen over spelling, ik had begrepen wat je bedoeld. Ik heb een draadloos toetsenbord, maar ik kan sneller typen dan de verbinding. Ds wt ik schrif zit vaak vol met ontbrknde tekens.
-
Comment from JHvW
En ik zal eens gaan kijken naar de stroomrichting. Binnenkort komt het Hoogheemraadschap de sloten uitbaggeren, ik zal hen eens vragen naar de waterhuishouding.
-
Comment from eggie
Oke... Dat maakt het wellicht eenvoudiger. Zeker bij zo'n tag als "monument". Toch is de Engels wiki helaas niet één op één met de Nederlandse situatie. Mappen bij ons is extreem lastig voor startende mapper wegens de import van de 3dshapes.
Ook "misbruiken" we Engels begrippen in de Nederlandse situatie. Een village_green bv is in GB iets heel anders. -
Comment from JHvW
Ik verwacht niet dat er binnenkort schapen grazen op het Bordesplein. Hoewel ze wel gebruikt worden om het gras kort te houden in een natuurgebied hier vlakbij. Maar dat heeft meer met geld te maken. Ik ken het fenomeen van village green wel, maar zelfs in Engeland is door de eeuwen heen de rol van de "green" veranderd. Het is niet ondenkbaar dat zelfs in Engeland deze tag verkeerd gebruikt wordt.
Ways (4)
Nodes (6)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |