Changeset: 54751821
WAt ontbrekende gegevens toegevoegs en object veranderd.
Closed by JHvW
Tags
changesets_count | 52 |
---|---|
created_by | iD 2.5.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_progress | navigation;point;area;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from eggie
Als het even kan zou ik de tennisclub op de BAG adresnode taggen en niet op het gebouw. Vlaardingse Lawn Tennis Club is niet de naam van het gebouw maar van de club.
Adres is dan ook gekoppeld aan overige info; website, phone,
Kerken e.d. hebben meestal wel een naam. -
Comment from JHvW
Volgens mij heb ik een sportterrein ingetekend en dat de naam van de club gegeven, analoog aan de jeu de boules club. Er moeten nog heel veel wijzigingen aangebracht worden omdat dit deel van Vlaardingen vaak veranderd. Ik ben begonnen met de dingen di ik kan afkijken en waarschijnlijk niet op korte termijn zullen veranderen.
-
Comment from eggie
Die leisure=sports_center kan inderdaad de naam krijgen van het terrein. De clubs zelf zou ik op de adresnodes taggen. Dus die tennisclub naar de node.
Bovendien zie ik die tennisvelden als een gebouw renderen. Daar zit iets (nog) niet goed. -
Comment from eggie
Dat building=yes moet er af.
-
Comment from JHvW
Daar heb ik niets aan gedaan, ik heb alleen de namen toegevoegd, dat leek me handig omdat ze zowel van de weg als het fietspad duidelijk te zien zijn en zodoende als oriƫntatiepunt zouden kunnen dienen.
-
Comment from eggie
.. en dan kan de naam gewoon op dat terrein blijven staan.
-
Comment from JHvW
Ik heb tennis niet als sport toegevoegd, het leek me duidelijk dat in een tennis vereniging tennis gespeeld werd.
-
Comment from eggie
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=54751821
Waarschijnlijk geeft editor iD automatisch de tag building=yes mee aan een sportterrein (denk aan een sporthal) Ik zie ook overal in Nederland tags met building=no. Het is dus een geniepigheidje van editor iD. (denk ik)
Gewoon weghalen die tag building=yes. -
Comment from eggie
sport=tennis moet er wel bij anders krijg je foutmeldingen in JOSM en keepright.
-
Comment from JHvW
Op zich wel logisch, weer wat geleerd (om op te letten). Tag in ieder geval verwijderd.
-
Comment from JHvW
Tennis toegevoegd.
Ways (3)
- Vlaardingse Lawn Tennis Club (547845905), v1
- Jeu de Boules Club Vlaardingen (181274115), v3
- De Tribune (374962770), v2
Nodes (6)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |