Changeset: 54824531
Om het gras heb ik het hek aangegeven. Dit hek loopt precies over grens van het gras, vandaar dat ik deze op dezelfde lijn heb gezet. Heb ik dit op de goede manier gedaan?
Closed by ClaptrapBorculo
Tags
changesets_count | 12 |
---|---|
created_by | iD 2.5.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | en-GB |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from eggie
Ways op elkaar plakken in de zelfde positie heeft niet de voorkeur. Editor JOSM ziet het als een fout. Wat mij betreft kan het in dit geval wel. Josm keurt het echter af. Ziet er verder netjes uit.
Je zou eigenlijk als je toch doorzet eens kunnen overstappen naar editor JOSM.
De validator zal je altijd waarschuwen als er iets niet klopt.... editor josm stap voor stap
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=53710
-
Comment from eggie
'k Heb even geprobeerd wat JOSM zegt als je het hek losmaakt en op die positie laat liggen. Dat zegt JOSM dat er dan knopen van gemengd type op elkaar liggen. 'k Zou het gewoon zo laten.
-
Comment from eggie
... en wil je het echt goed doen dan zet je het hek een fractie naar binnen.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |