Changeset: 54934970
Type van het gebied aangepast naar park
Closed by Ronaldvd
Tags
changesets_count | 10 |
---|---|
created_by | iD 2.5.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_completed | yes |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;navigation;point;area;line;building;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | en-US |
Discussion
-
Comment from eggie
Het gebied was al als toponiem getagd door de Vries. ook een manier om gebied te duiden. Nu is het een soort mengelmoes geworden van tags.
Wanneer je het zo als park wil taggen dan zullen die tags eraf moeten. Doe je dat zelf? -
Comment from Ronaldvd
Ik kon geen duidelijke documentatie van de toponiem tag vinden, vandaar dat ik 'm voor de zekerheid had laten staan. Ik zal de tag er alsnog afhalen.
-
Comment from eggie
Klopt... toponym is min of meer buiten gebruik gesteld. Het is ontstaan na de import van de 3dshapes. (landuse) een aantal jaren geleden om gebieden te duiden. Vaak worden ze omgezet in landuse wat natuurlijk niet klopt. Die toponym kan inderdaad nu weg.
De parknaam zal ook nu renderen in de standaard kaart. -
Comment from Ronaldvd
Bedankt voor de uitleg, ik heb de tag inmiddels verwijderd.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |