Changeset: 55008026
korekta miejsca
Closed by Anazaar
Tags
created_by | JOSM/1.5 (13170 pl) |
---|---|
source | wizja lokalna |
Discussion
-
Comment from Zbigniew_Cz
Przypominam, że w miejscowościach, gdzie numery nie są powiązane z ulicami, stosujemy tagowanie addr:city i addr:place.
Stosowanie addr:city=Przełazy + addr:street=Przełazy jest błędne.
Pozdrawiam -
Comment from Anazaar
Przeoczenie. Dziękuję za uwagę. Postaram się to możliwie szybko naprawić.
-
Comment from Anazaar
Błąd musiał występpwać jeszcze przed moją edycją i niestety go powieliłem.
-
Comment from Zbigniew_Cz
W Przełazach już poprawiłem. :-)
-
Comment from Anazaar
Mogłem niechcący jeszcze w pobliskich Niesulicach błąd powielić/przeoczyć 🤔
Poprawiałem tam nazwę w tag city z Kalinowo na Niesuluce i nie wiem czy innych błędów nie było. Miałem tam wszystkie adresy po nowym roku zweryfikować. Na razie nie mam dostępu do kompa.
Ways (18)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |