Changeset: 55044743
poprawa adresów, dodanie nazw ulic (mrówki)
Closed by maraf24
Tags
created_by | JOSM/1.5 (13252 en_GB) |
---|---|
source | Geoportal Orto; ISOK; iMPA, EMUIA |
Discussion
-
Comment from abakus_uploader
(Wiadomość automatyczna)
Cześć!
Otrzymujesz ten komentarz, ponieważ dodałeś lub zmodyfikowałeś adres, który jest niepełny lub błędny.
Adres powinien zawierać minimum trzy znaczniki: addr:city=[nazwa_miejscowosci] + addr:street=[nazwa_ulicy] + addr:housenumber=[numer_porządkowy].
Wyjątkiem są miejscowości bez nazwanych ulic - wtedy stosujemy znaczniki: addr:place=[nazwa_miejscowosci] + addr:housenumber=[numer_porządkowy].
Bez poprawnego oznaczenia adresów, nie będą one brane pod uwagę przez wyszukiwarki, dlatego warto je dostosować do ww. schematu (w zależności od sytuacji).
Więcej informacji na forum: https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=646897#p646897 - tam również proszę zadawać ewentualne pytania.
Pozdrawiamy! -
Comment from maraf24
Znowu dostałem ten komunikat.
Dlaczego? Nie ma tu żadnego błędnego adresu.
Proponuję wyłączyć bota do czasu poprawy jego działania.
Ways (9)
- 549979772, v1
- Spokojna (549979773), v1
- 78266292, v10
- 169322380, v2
- 432762205, v2
- 434713381, v3
- 434713439, v2
- 434713548, v2
- 434713620, v3
Nodes (1-20 of 28)
- 1
- 2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |